تعمیرات کولر گازی گرین در اندیشه

اگر به دنبال تعمیرات کولر گازی گرین در اندیشه هستید، تهویه برتر با سالها تجربه در تعمیر کولرهای گازی آماده ارائه خدمات می باشد. کافیست با ما تماس بگیرید تا به صورت کامل شما را راهنمایی کنیم.

سرویس کولر گازی گرین در اندیشه

سرویس کار و تعمیر کار کولر گازی گرین در شهر اندیشه را با یک تماس تلفنی پیدا کنید. تهویه برتر با کادری مجرب و سالها تجربه در امر تعمیر و نگهداری کولر های گازی آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز میباشد.

تعمیر کولر گازی گرین,سرویس کولر گازی گرین,شارژ گاز کولر گازی گرین در اندیشه توسط متخصص ترین تعمیرکار,سرویسکار کولر گازی گرین به صورت حرفه ای در کمترین زمان ممکن با عالی ترین کیفیت توسط تیم فنی تهویه برتر ارائه میشود.

شماره تلفن تعمیرات کولر گازی گرین اندیشه

تعمیر کولر گازی گرین و سرویس کولر گازی گرین تخصصی باید انجام شود و ما می توانیم با یک تیم کارشناسی و دقیق به بهترین شکل ممکن عیب کولر شما را فهمیده و آن را تعمیر کنیم.

021-65502754
021-65502300
0912-6621126
تعمیرات کولر گازی گرین اندیشه
5

کولر گازی گرین با تکیه بر دانش فنی روز اروپا، متخصصین کار آزموده و همچنین ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته تمام اتوماتیک، محصولات با کیفیت و همگام با بالاترین استانداردهای تضمین کیفیت در اروپا را در چین تولید می‌کند.کولر گازی اسپلیت ها برای انجام عملیات خنک سازی محیط از گازهای مبرد استفاده می کنند. این گاز ها به طور کلی به سه دسته R22 ، R410 و R407 تقسیم می‌شوند. گاز مبرد R22 که از پر مصرف ترین گازهاست یکی از گازهای خطرناک و مضر برای لایه ازون می باشد که به همین دلیل استفاده کمتری از آن می شود و تقریبا منسوخ شده. گاز R410 بر خلاف R22 ، با فرمول گیاهی دوستدار محیط زیست می‌باشد و استفاده از آن مرسوم تر است. گاز مبرد R407 نیز فرمولی گیاهی داشته و دوستدار محیط زیست است و راندمان بالایی نیز دارد، ولی از نظر کاربرد به گستردگی مبرد R410 نیست.

ویژگی های کولر گازی گرین

کولر های گازی ال جی با دسترسی بسیار آسان و با کیت هایی که برای نصب این کولر ها میباشد به مهندسان توانسته اند در تولید کولر گازی گرین در مدل های متنوع با انجام محاسبات بسیار دقیق به مصرف بهینه انرژی توسط این محصولات کمک نمایند. دستگاه های تهویه شرکت گرین مجهز به اینورتر و همچنین حالت خواب می باشند. در حالت خواب در زمان هایی که دستگاه در حالت اتوماتیک قرار داده شده است، به صورت کاملا اتوماتیک دستگاه خاموش می شود در نتیجه مصرف بهینه انرژی را برای شما به همراه خواهد داشت. همچنین دستگاه های این شرکت دارای برچسب انرژی A، A+، A++ و B می باشند که نشان دهنده مصرف کم برق محصولات این شرکت می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و تعمیر کار کولر گازی گرین در اندیشه تماس بگیرید.